Nasza Adel jest już w drugiej połowie ciąży

Z wielką radością informujemy, że nasza ukochana Adel z powodzeniem przeszła połowę drogi swojej ciąży. Dzień narodzin naszych przyszłych szczeniąt zbliża się wielkimi krokami, a emocje rosną z każdym dniem! Przewidujemy, że nowe członkowie naszej hodowlanej rodziny pojawią się na świecie na początku października. Już za niespełna kilkanaście dni, nasza hodowla zostanie wzbogacona o małe, urocze szczeniaki, które z pewnością wypełnią nasze serca radością i miłością.

Adel jest w doskonałej formie i bardzo dobrze radzi sobie z wyzwaniami ciąży. Jej zdrowie i dobre samopoczucie to dla nas priorytet, dlatego zapewniamy jej wszelkie niezbędne udogodnienia oraz troskliwą opiekę. Codziennie obserwujemy jej postępy i z niecierpliwością czekamy na moment, gdy po raz pierwszy ujrzymy jej maluchy.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami tym wyjątkowym momentem i zachęcić do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilów w mediach społecznościowych, gdzie będziemy na bieżąco informować o przebiegu ciąży Adel oraz o przygodach naszych przyszłych szczeniąt. Oczekujemy z niecierpliwością na ten cudowny moment w życiu Adel i nie możemy się doczekać, aby powitać nasze nowe, małe kundle!

Zapraszamy również do kontaktu z nami, jeżeli jesteście zainteresowani przygarnięciem jednego z naszych przyszłych szczeniąt. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami radością i szczęściem, które niosą ze sobą nowe życia. Razem będziemy świadkami, jak nasze szczenięce rodzicielstwo rozkwita pod czujnym okiem kochającej mamy Adel!

Podziel się z innymi